- Obniżka
- Obniżka
Indeks: WORM141
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Nasze oryginalne WormBalle, to przynęta pływająca w rozmiarze 10 i 14mm, w kilku wersjach zapachowych, a przede wszystkim otoczona prawdziwymi larwami ochotki. To sprawia, że jest niesamowicie skuteczna w połowie ryb spokojnego żeru, w tym dużych karpi i amurów. Idealna do użycia w wędkarstwie karpiowym, a także do methody.
Rozmiar: 14mm
Zapach: Garlic
Opakowanie: 38g
Nasze oryginalne WormBalle, to przynęta pływająca w rozmiarze 10 i 14mm, w kilku wersjach zapachowych, a przede wszystkim otoczona prawdziwymi larwami ochotki. To sprawia, że jest niesamowicie skuteczna w połowie ryb spokojnego żeru, w tym dużych karpi i amurów. Idealna do użycia w wędkarstwie karpiowym, a także do methody.
Rozmiar: 14mm
Zapach: Garlic
Opakowanie: 38g
Najnowszej generacji przynęty wędkarskie o fantastycznych właściwościach! Idealny balans w wodzie powoduje, że ryby nie czują oporu podczas pobierania przynęty. Naturalna miękkość oraz intensywny aromat tworzą przynętę doskonałą. Do montażu przynęty na przyponie polecamy stosowanie bagnetów (kolcy) lub mikro-gumek.
Pellet Brzoskwinia , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu niezwykle skutecznej słodkiej brzoskwinii. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny do nęcenia.
Rozpuszczalność: do 3h
Rozmiar 2mm / Pellet na wagę: 1kg
Te subtelne kolorowe pop-upy dają wiele opcji. Przyjazne dla igieł i bardzo odporne, pozostaną wyporne w nieskończoność.
Pełne protein morskich, płynnych dodatków i naszego sprawdzonego wodnego stymulatora.
Dostępne w 200ml tubach – 14mm/18mm
RF - seria zanęt wyprodukowanych według receptur znakomitego zawodnika Romaina Foiratiera. W rzeczywistości są one odzwierciedleniem francuskiej szkoły zawodniczego nęcenia. Bazę i istotę tych zanęt stanowią rożne rodzaje pieczywa, które w zależności od charakteru mieszanki są w odpowiedni sposób dobrane i przetworzone.
Smużące, pływające przynęty, które dodatkowo prowokują ryby.
Opakowanie 80gr
Rozmiar: 16mm
Zapach: red fruit
Zbalansowane kulki Wafters, o zapachu Fruity Tuna (owoce z tuńczykiem). Po wprowadzeniu ekskluzywnej serii mrożonych gotowych przynęt wykonanych z najlepszej jakości miksów z użyciem atraktorów, dodatków, płynnych pokarmów dla zaspokojenia oczekiwań najbardziej wymagających karpiarzy, uzupełniliśmy ofertę o kulki zbalansowane, popularnie zwanymi Waftersami, które są oparte na tych samych miksach.
Zanęta, która wygrała 3 finały zawodów Fish-O-Mania w latach 1998-2000, na rynku od ponad 20 lat - do dziś nie do zastąpienia !!! Jeden z pierwszych oryginalnych produktów marki Ringer Bait.
FLUO PERFECT POP-UP to nowa seria przynęt pływających w 12-stu smakach, a także w rozmiarze 12mm,15mm i 20mm . Wszystkie kulki pływające serii FLUO PERFECT POP-UP charakteryzują się jaskrawym kolorem, intensywnym zapachem i doskonałą pływalnością. W opakowaniu 2 rozmiary.
Opakowanie: 100g
Sorgo białe - ziarno bogate w białko, węglowodany oraz minerały, idealne jako dodatek do mieszanek zanętowych. Ziarno należy ugotować, czas gotowania ok 20-25min.
Opakowanie: 5kg
Pellet Żurawina , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 18mm / Pellet na wagę: 1kg
Przynęty z serii Instant Action są przeznaczone do tzw. szybkiego łowienia! Ich struktura pozwala na szybką pracę nawet w zimnej wodzie, a intensywny zapach bardzo szybko ściąga ryby w nęcone przez nas miejsce. Instant Action to doskonały wybór na zasiadki bez wcześniejszego nęcenia!
Opakowanie 35g
Rozmiar 15 mm
Składniki kulki celowo pozyskiwane tak, aby zapewnić szeroką gamę odżywczych i atrakcyjnych właściwości.
Zawiera mieszankę rafinowanych białek mleka, kombinację zmielonych nasion i roślin strączkowych oraz szereg różnorodnych pochodnych orzechów. Wszystko zrównoważone, aby zapewnić kompletne źródło odżywcze przez cały rok.
Dostępne w 1kg/5kg torbach wielokrotnego użytku – 14mm/18mm
SoakDIP to seria wysokiej jakości płynnych aktywatorów wykonana z najwyższej jakości produktów pochodzenia roślinnego, mlecznego i rybnego, która przeznaczona jest do aromatyzowania zanęt, oraz przynęt karpiowych.
SoakDIP w opakowaniu 400ml.
Pellet Morwa , to niezwykle zaromatyzowany szybko pracujący pellet o zapachu niezwykle skutecznej morwy. Pellet jest bardzo oleisty i świetnie pracuje w każdych warunkach. Idealny do PVA, do feddera i methody. Idealny zarówno do nęcenia, jak i na włos.
Rozpuszczalność: do 5h
Rozmiar 4mm / Pellet na wagę: 5kg
Dwukolorowe pop-uy Benzara przeznaczone do połowu ryb metodą feederową. Przynęty charakteryzują się tym, że są połączeniem dwóch smaków i kolorów.
Mączka z orzecha kokosowego nasączona melasą z trzciny cukrowej. Produkt klejący, słodki i aromatyczny na leszcze, liny, karpie, karasie i do wszystkich zanęt na rzekę.
Aluminiowa łódź wędkarska Viking 330 to najmniejsza z produkowanych przez firmę Viking jednostek. Ta niewielka, zwrotna i ekonomiczna łódka to idealne rozwiązanie dla dwóch wędkarzy lub też osób lubiących wypływać na ryby w pojedynkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10