- Obniżka
- Obniżka
Indeks: CEI191
Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!
Zestaw sygnalizatorów z nadajnikiem 2+1 Carp Expert Piave o nowoczesnym wyglądzie, oraz świetnych rozwiązaniach technicznych.
Każdy sygnalizator zasilany jest baterią 9V, centralka 3 bateriami AAA. Zasięg centralki: 150m.
W zestawie : 2 sygnalizatory + centralka
Gwarancja: 2lata
Funkcje:
Niezwykle kompaktowe sygnalizatory i odbiornik w bardzo ergonomicznym kształcie. Delphin Totem oferuje całkowicie wodoodporne sygnalizatory i odbiornik o zasięgu do 150m w zależności od warunków otoczenia. Sygnalizator posiada bardzo jasną diodę LED o bardzo długiej żywotności. Zasilany jest baterią 9 V, która zapewnia długi czas pracy.
Ponadczasowy design, wysoka jakość, maksymalne wyposażenie, długa żywotność i najlepsze wykonanie. To podstawowa cecha modelu detektora Prime czeskiej marki Zfish. Za pomocą detektorów głośność, ton i czułość można regulować klasycznie.
Wysokiej jakości niezawodny zestaw sygnalizatorów o niezawodnej elektronice. Czujki oferują regulację głośności i tonu. Każdy z nich wyposażony jest także w jeden kolor (niebieski, czerwony, zielony) i jednocześnie diodę pamięci.
Elektroniczny sygnalizator charakteryzujący się niezwykłą czułością, dzięki czemu nie przegapisz żadnego brania!
Czujnik ruchu FLACARP z dwoma czujnikami (tył + przód), bezprzewodowym monitoringiem i mocną diodą LED położenia. Przeznaczony nie tylko dla wędkarzy. Służy do pilnowania łowiska, biwaku, łodzi, zaparkowanego samochodu.
Sygnalizator brań typu HANGER dostosowany do zadań specjalnych. Dzięki swojej konstrukcji jest w stanie pokazać każde branie ze znacznej odległości, zarówno do przodu jak i podczas brania do brzegu. Sygnalizator podświetlany.
Kolor: Czarny
Wysokiej jakości swingery typu LED w metalowej obudowie na łańcuszku z zamontowaną diodą i możliwością podpięcia do sygnalizatora. Całość zapakowana w plastikowe etui wyłożone gąbką. Swingery charakteryzują się niezawodnym działaniem. W zestawie kolory: czerwony, zielony, niebieski i żółty.
Wysokiej jakości niezawodny zestaw sygnalizatorów o niezawodnej elektronice. Czujki oferują regulację głośności i tonu. Każdy z nich wyposażony jest także w jeden kolor (niebieski, czerwony) i jednocześnie diodę pamięci.
Z-Tech Mini przedstawia wyjątkowego, najwyższej klasy przetworzonego swingera z warsztatu ZFISH w minimalistycznym designie. Podczas jego opracowywania położyliśmy nacisk na funkcjonalność i doskonałe wykonanie wszystkich komponentów.
Seria elektronicznych sygnalizatorów brań, wyposażonych w świetnej jakości głośnik oraz czułą rolkę. Zależnie od modelu, indykatory wyposażone są w regulację głośności, tonu lub czułości, oraz dodatkowe wejście na podświetlany swinger.
Swinger oparty o konstrukcję kultowego swingera Fox Swinger MK3, ale z krótszym ramieniem (o 45 mm) i zmniejszoną głowicą (40% mniejszą).
Ten dobrze przemyślany model hangera ma bardzo popularny klips Slik, który może być użyty na dwa sposoby, co sprawia, że przewyższa on inne konstrukcje. Klips Silk pozwala na umieszczenie żyłki dokładnie pomiędzy połówkami klipsa i zablokowanie żyłki bezpośrednio w jego wypustkach.
Zestaw zawiera dwa zdalne alarmy, bezprzewodowy odbiornik oraz dwa jasne fioletowe wskaźniki. Alarmy KBI są kompaktowe, wytrzymałe i niezawodne.
Najnowsza odsłona Siren ujrzała właśnie światło dzienne! Siren R4 Presentation Set to zestaw sygnalizatorów brań z centralką, dostępny w konfiguracji 2+1, 3+1 lub 4+1. R4 posiada zasięg aż 750 metrów, przeniesienie dźwięku a także koloru diod sygnalizatorów na centralkę 1:1.
Centralka S5R Receiver posiada ekstremalny zasięg ! Możemy z nią skonfigurować cztery sygnalizatory Siren S5R.
Siren Bobbin Kit to kompletny stylowy zestaw na których składa się głowica 8-centymetrowy łańcuszek oraz adapter na gwint sygnalizatora. Dzięki dwustopniowemu klipsowi bobbina można z powodzeniem używać do łowienia na delikatnie napięte zestawy.
ZFX mini to niezawodny wskaźnik brań w minimalistycznej konstrukcji z możliwością zwiększenia obciążenia dzięki dodatkowym obciążnikom.
Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów wędkarskich, pozwoliło nam na stworzenie wyjątkowego produktu.
Wykonany z najlepszej jakości materiałów ( polikarbonat , polipropylen , drut nierdzewny , magnes neodymowy , itp. ) produkt spełni wszystkie państwa oczekiwania.
W promocji kup jedną wędkę AP Feeder Max 3m - 75gr a dostaniesz AP Reel Max 40 (ze szpulą jałową) i żyłkę GRATIS !! Idealny feeder dla początkujących wykonany z wysokiej jakości laminatu, który zaskoczy nawet doświadczonego wędkarza. Neoprenowy uchwyt i metalowe mocowanie kołowrotka.
Zaprojektowany jako wygodny, ale przytulny namiot dla 2 osób, pasujący do dwóch standardowych łóżek. XF2 Compact nadaje się na wszelkiego rodzaju wyprawy. Wraz z XF2 Compact dostarczana jest wszyta na stałe podłoga z PCV, wyjmowany tropik i panel przedni oraz opcja dodania przedłużenia ganku XF2 Plus * - zapewnia to możliwość przekształcenia XF2 Compact w większy namiot lub zwiększenia przestrzeni dla jednej osoby na dłuższą zasiadkę.
Kukurydza w formie płatków, preparowana, prasowana i suszona. Wystarczy wsypać płatki do wiaderka i zalać wodą, można delikatnie namoczyć, aby można było kleić kule, albo można dodać więcej wody, aby uzyskać smugę zanętową. Wraz z wodą wskazane jest dodawanie dipów i boosterów, wtedy nadajemy zanęcie pożądany aromat. Do naszych płatków można dodawać:
Haczyki z mikrozadziorami Drennan WIDE GAPE SPECIALIST Micro Barbed nr 4
Dane techniczne:
Rozmiar haka: 4
Ilość (szt/op): 10