• Nowy

FORGE TACKLE TORBA TABLE TOP BAG WITH TRAY

Indeks: FT34

299,99 zł
Brutto

Wydaj jeszcze 400,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Praktycznie niezniszczalny wykonany z 1,5 mm EVA z podwójnym wzmocnionym dnem (EVA o grubości 3 mm), uformowany twardy blat może służyć jako stół, zaprojektowany do przechowywania całego sprzętu w bezpieczny i schludny sposób, wytrzymały uchwyt z szybkim zapięciem i regulowany pasek na ramię, wodoodporny, wytrzymały ...

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Utwórz konto i dołącz do naszego programu rabatowego. Wydaj conajmniej 2 000,00 zł i uzyskaj 5.00% obniżki cen.

Naprawdę wielofunkcyjna torba, ponieważ dla wszystkich toreb Forge EVA jest produkowana z 1,5 mm EVA z podwójnym wzmocnionym dnem (grubość 3 mm EVA) i wytrzymałym zamkiem 10 mm, a dzięki uformowanemu twardemu blatowi może być również używana jako stół . Wewnątrz znajduje się wyjmowana taca wewnętrzna, którą można podłączyć do górnej części torby, aby przechowywać pod ręką najważniejsze akcesoria do twoich zestawów lub po prostu przechowywać cenne przedmioty, takie jak klucze i telefon komórkowy. Wyjmowana wewnętrzna torba na akcesoria została zaprojektowana do przechowywania wszystkich potrzebnych produktów od razu po rozpoczęciu zasiadki, takich jak sprzęt i PVA. Ta wewnętrzna torba na akcesoria została zaprojektowana tak, aby idealnie utrzymywać się na górnej części torby bez zsuwania się, pomagając utrzymać wszystko w bezpiecznym i dobrze zorganizowanym miejscu, ale może być również używana samodzielnie. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych toreb FORGE EVA, jest wytwarzana przy użyciu 1,5 mm EVA, a każda sekcja jest spawana, co zapewnia całkowicie bezszwową i wodoodporną konstrukcję. Jest praktycznie niezniszczalna!

FT34
1 Przedmiot

Powiązane Produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Polecane
Cena podstawowa 2 024,99 zł Cena 1 721,24 zł

 Konstrukcjanamiotu jest bardzo mocna i niezwykle solidna żeby znieść najgorsze warunki pogodowe. Ma wodoodporną, hydrostatyczną górę, która skutecznie zatrzyma deszcz. Namiot wraz z przedsionkiem tworzą jedną całość, a przedsionek jest dodatkową okrytą przestrzenią do przechowywania rzeczy. 

Wysokość: 165 cm

Szerokość: 330 cm 

Waga: 11.8 kg

Głębokość 340+80 cm 

Cena 15,00 zł

MethodMix Robin Red to zanęta wędkarska z dodatkiem niezwykle skutcznego robin reda przeznaczona do wabienia ryb w miejsce naszego zestawu, można ją stosować zarówno do połowu białej ryby metodą spławikową, jak i w połowie największych karpi i amurów metodą gruntową. Mieszanka doskonale pracuje od dna do samej powierzchni wody wabiąc doskonale ryby.

Opakowanie 1 kg